Barbara Goławska

biogram

Koalowska podróżuje właściwie od zawsze, a poznawanie nowych zakątków świata daje jej ogromną satysfakcję. Do tej pory odwiedziła czterdzieści krajów. Żyje od wyjazdu do wyjazdu, podróżuje z bagażem podręcznym, a wyjazdy organizuje sama lub z przyjaciółmi. Po powrocie dzieli się swoimi wspomnieniami na Instagramie inspirując innych do podróży. Gdy nie ma zaplanowanego wyjazdu, zawsze łapie ją tzw. „no trip planned” depresja. Podróżowanie jest dla niej po prostu sensem życia i nie mogłaby bez niego funkcjonować.


OPIS PREZENTACJI:
Patagonia na każdą kieszeń

Patagonia to kraina geograficzna w południowej części Ameryki Południowej, położona na terenie Argentyny i Chile. Jest to jedno z tych miejsc na świecie, gdzie nie potrzeba ani dobrego sprzętu, ani umiejętność, by zdjęcie wyszło piękne. Tak malowniczych widoków nie da się po prostu zepsuć.

Odwiedzenie Patagonii jest marzeniem wielu podróżników, szczególnie tych, którzy kochają góry i jeziora. Niestety wciąż wiele osób uważa, że spełnienie tego marzenia jest nierealne ze względu na zbyt wygórowane ceny w tamtym rejonie. Podczas mojej prezentacji chciałabym pokazać, jakie są realne koszty wyjazdu do Patagonii oraz jak się do niego przygotować.