GRA MIEJSKA:
Magia Azji

Miłośników wiosennych spacerów zapraszamy do wzięcia udziału w mobilnej grze miejskiej „Magia Azji”. W grę będzie można zagrać w czasie festiwalu Równoleżnik Zero. Start i meta znajdą się przed Mediateką. Na drzwiach Mediateki zawiśnie kod QR umożliwiający wejście do gry. Grać można będzie od czwartku (4.04) od 18:00 do soboty (6.04) do 18:00.

Wszystkich uczestników zapraszamy w sobotę o 19.15 do Mediateki, gdzie rozdamy nagrody pięciu wybranym graczom/drużynom. O zwycięstwie decydować będzie poprawność odpowiedzi i kreatywność w wykonywaniu zadań.
Wcześniejsze zapisy nie są wymagane – rejestracja odbędzie się po wejściu do gry. Gracz indywidualny/lider grupy musi mieć ukończone 18 lat. Do wzięcia udziału w grze potrzebny jest smartfon z dostępem do internetu, włączoną lokalizacją i zainstalowaną aplikacją ActionTrack.

Mobilna gra miejsca Magia Azji będzie dostępna od 4.04 (godz. 18:00), do 6.04  (godz. 18:00). Gracze indywidualni i liderzy drużyn muszą być osobami pełnoletnimi. Regulamin gry będzie dostępny po pobraniu gry w aplikacji Action Track.

Na przejście gry należy zarezerwować sobie około godziny.