Maria Burmecha-Olszowy

Autorka i realizatorka projektów: Łąka DuMania 2014 (www.jawornica.pl), TydzieńZDROWEGOodRUCHU 2013 (www.miastowformie.pl), POGOŃstress 2012 (www.miastowformie.pl). Instruktor Narciarstwa Zjazdowego SITN PZN od 2008 roku, Instruktor Tenisa Ziemnego, Nordic Walking, Pilates. Pasjonatka zdrowego stylu życia i wszelkich aktywności uwrażliwiających człowieka na otoczenie. Podróżniczka (przede wszystkim rowerowa). Doktor nauk o kulturze fizycznej. Dietetyk. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyków od 2010 roku. Założycielka Fundacji Slowmania. Promotor idei slow tourism.

Łukasz Olszowy

Instruktor Narciarstwa Zjazdowego SITN czynnie uczący jazdy na dwóch deskach od wielu lat w Polsce i Europie. Na rowerze, pieszo czy nartach sercem zawsze w górach. Autor i realizator wielu projektów dla grup wykluczonych społecznie m.in.: Rowery Bez Barier, Zimowe Szaleństwo (współfinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Miasta Wrocław). Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego (Zarządzanie i Inżynieria Ochrony Środowiska oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. W życiu zawodowym skuteczny i odpowiedzialny menadżer.

Tytuł prezentacji: Z Aborygenem do Opery
Opowiemy o sztuce podróżowania, o odkrywaniu świata w rytmie slow. O stawianiu pierwszych kroków na samodzielnych wyprawach. O Australii inaczej, czyli 3 miesięcznej przygodzie, którą stanowili ludzie i otoczenie. O potrzebie dostosowania się do jedynej pewnej rzeczy w życiu jaką jest ZMIANA. O podróży rowerem, odpowiednim ekwipunku i procesie planowania wyprawy.

Organizatorzy

Facebook