Małgorzata Karpicka

Polonista, bibliotekarz, instruktor – broker informacji w MultiCentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży z edukacji czytelniczej i kulturalnej z użyciem technologii IT. Pomysłodawczyni i realizatorka projektów: DZIECIĘCE BIURO PODRÓŻY, PTASIE WESELE (partnerstwo Towarzystwa Polsko-Serbołużyckiego i Muzeum Etnograficznego), EKRAN MYŚLI/mural inspirowany literaturą i sztuką Erny Rosenstein (partnerstwo ASP we Wrocławiu). Autorka scenariuszy literacko – graficznych w projektach: 20 282 POMARAŃCZE, (Akademia Orange), Z SZALIKIEM DO FILHARMONII / inspiracja twórczością W. Lutosławskiego; Realizatorka warsztatów graficznych: projektowanie okładek płyt CD / DŹWIĘKOPISY, znaczków pocztowych /„STEP BY STEP. Architektura dźwięku” oraz warsztatów decoupage w projektach scenograficznych: POETA? OBECNY!, MODNA KSIĄŻKA – JEANS&AUDIOBOOK.
Interesuje się literaturą i wykorzystaniem nowych technologii w edukacji, aktualnie poznaje tajniki programowania w języku Scratch.

Fartuszek z… kieszonką – warsztat krawiecki
„W kieszonce” Iwony Chmielewskiej można znaleźć ciekawe i zdumiewające rzeczy. A co Ty byś chciał nosić w kieszonce fartuszka…? Zapraszamy na spotkanie z książką obrazową i… krawcową. W trakcie spotkania dzieci od 6. roku życia wraz z opiekunami zaprojektują ozdobną – w australijskim stylu – kieszonkę, która zostanie naszyta na fartuszek.

20 osób/zapisy – dzieci 6-10 lat
Warsztat zintegrowany z wcześniejszym wykładem

Organizatorzy

Facebook