www.globtroterek.com

     

Globtroterkowa rodzina to mama, tato i 7 letni Globtroterek. Nasze rodzinne podróże są pełne zabaw, zagadek i ciekawostek. Każde miejsce w Europie zwiedzamy grając w grę miejską. Dla nas miasto zmienia się w wielką planszę, budynki, a ulice i parki mają dla nas zadania do wykonania i zagadki do rozwiązania. Szukaliśmy domku dla rybki w Barcelonie, skarbów w Dubrowniku, elementów maski w Wenecji i złodziei słoneczników w Arles. Zwiedzaliśmy Paryż tropem agenta Złomka i Sewillę śladami Byczka Fernando. Szukaliśmy TOP 10 w Amsterdamie, graliśmy w fotograficzną grę miejską w Londynie i rajdową grę w Monako, byliśmy tajnymi agentami w Mostarze, a Kraków zwiedzaliśmy śladami legend.

Rodzinna gra miejska – „Gdzie jest kangur?”

Zapraszamy na super przygodę! Waszym zadaniem będzie odnaleźć kangura.
Pomogą Wam w tym bajkowe stworki, które porwą Was w niezapomnianą podróż po całym świecie. Po drodze czekają na Was zadania do wykonania i zagadki do rozwiązania. Za każde wykonane zadanie otrzymacie część szyfru. Tylko gdy zdobędziecie wszystkie elementy, dowiecie się gdzie jest kangur! Będzie dużo śmiechu, trochę nauki, spotkania z bohaterami bajek i kapitalna rodzinna zabawa! Obowiązują zapisy. Grę  organizuje Globtroterek w partnerstwie z Mediateką – filią Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu w ramach Festiwalu podróżniczego Równoleżnik Zero.

Kontakt:
Aleksandra Dudek
kontakt@globtroterek.com
tel. +48 663 675 840
www.globtroterek.com

Co zrobić, żeby wziąć udział w grze?

1. Zbierz rodzinną Drużynę, składającą się z minimum 2 , a maksimum 5 osób – w tym przynajmniej jednej osoby dorosłej i jednego dziecka w wieku 3 – 12 lat. Do zabawy zaproście rodzeństwo, ciocie, wujków, dziadków czy przyjaciół.

2. Zgłoś Drużynę do gry – zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie e-mailowo w dniach 20 marca – 6 kwietnia 2017 lub do wyczerpania miejsc (planujemy udział 30 drużyn, więc kto pierwszy, ten lepszy!)

3. Na adres kontakt@globtroterek.com wyślij następujące dane (wszystkie podane dane będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby organizacji gry) – imiona i nazwiska wszystkich członków drużyny, wiek nieletnich członków drużyny, telefon do dorosłej osoby z drużyny oraz adres e-mail.

4. Odpowiadamy na każde zgłoszenie – dostaniecie od nas potwierdzenie przyjęcia Waszej Drużyny.

Jak wygląda zabawa?

1. Spotykamy się w sobotę, 8 kwietnia, o godz. 11:00 w Punkcie Obsługi Gry w Mediatece we Wrocławiu, na pl. Teatralnym 5.

2. Dostaniecie od nas mapę i kartę do gry, która zwierać będzie klucz do zaszyfrowanych wiadomości.

3. Waszym zadaniem będzie odnaleźć 7 postaci z bajek, które podróżują po całym świecie i rodzinnie wykonać przygotowane dla Was zadania.

4. Za każde wykonane zadanie otrzymacie część zaszyfrowanej wiadomości.

5. Aby zdobyć wszystkie elementy wiadomości, musicie odnaleźć wszystkich bohaterów bajek i wykonać wszystkie zadania. Jak już będziecie mieli kompletną wiadomość, odszyfrujecie ją i dowiecie się gdzie ukrywa się kangur! Potem musicie do niego dotrzeć! Każda Drużyna, która odnajdzie kangura dostanie nagrodę – niespodziankę :)

6. Do kangura musicie dotrzeć najpóźniej do godziny 14:15. Zadania u bajkowych bohaterów wykonujecie najpóźniej do 14.00.

Załączniki:

Gdzie jest kangur – Rodzinna gra miejska.pdf

Gdzie jest kangur – REGULAMIN RODZINNEJ GRY MIEJSKIEJ.pdf

 

Organizatorzy

Facebook