Małgorzata i Michał Brezdeń

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym spojrzeniem na życie i podróże. Być może stać się inspiracją do spełnienia marzeń, puszczenia wodzy dziecięcej fantazji i pomóc w ostatecznej decyzji o wyruszeniu w nieznane. Wiele rzeczy na pierwszy rzut oka wydaje się nierealnych do zrealizowania, ale to tylko złudzenie! Wystarczy na początek trochę odwagi, otwartości umysłu, cierpliwości i odrobina szaleństwa, a wszystkie nieprzekraczalne wcześniej drzwi i bariery stanął otworem.

Każdy nasz wyjazd to pomieszanie gór, autostopu, próba zrozumienia historycznego i politycznego podłoża odwiedzanego miejsca i radość ze spotkania z ludźmi, dzielących się z nami ich opowieściami. I właśnie taką perspektywą podróżniczą chcielibyśmy się z Wami dzielić. Tak poza tym, Polska jest super! Spróbujmy ją docenić:)

Tytuł prezentacji:Spontaniczna Nowa Zelandia. Czy to naprawdę raj dla podróżnika?

Teoretycznie marzy o niej każdy podróżnik. Kraina milionów owiec, Hobbita i ludzi chodzących do góry nogami. Raj dla miłośników natury. Do tego endemiczne rośliny i ptaki, które nigdy nie nauczyły się latać.
Czy jest warta tych marzeń? Czy jest to kraj dla ludzi ze skromnym budżetem? Wreszcie czy Nowa Zelandia to najpiękniejszy kraj na świecie, jak uważa wielu? A może lepiej się nie nastawiać i nie oczekiwać zbyt wiele?
Jeszcze nie znamy odpowiedzi. Wracamy 30 marca:) Ale spróbujemy się przekonać i podzielić tym z Wami. Zapraszamy na naszą podróż przez NZ!

W sandałach para – zapiski z podróży. Góry i autostop z historią w tle

Organizatorzy

Facebook