Trzy dni, ponad 30 prelegentów, prezentacje, wystawy, konkursy i inne atrakcje!

W dniach 04-06.04.2019 zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero. Tym razem zapraszamy na wyprawę po Azji – bez wymówek, bez wahania, bez ograniczeń. Nasi prelegenci chcą pokazać, że Azja to nie tylko jazda skuterem, joga, jedzenie pałeczkami czy złe relacje z psem i kotem.

Jako że wybieramy się w podróż po największym kontynencie, ósma edycja festiwalu zapowiada się naprawdę ciekawie. Stali bywalcy Równoleżnika Zero mogą spodziewać się jak zwykle dobrej zabawy i wielu przygód. Kolej, samochód, hulajnoga… Przez azjatyckie kraje podróżować można na różne sposoby i choć czasem słońce, czasem deszcz to zawsze z przygodami.

Trzy dni festiwalowe chcemy wypełnić opowieściami, filmami, zdjęciami i wspomnieniami, gdzie nie zawsze cel podróży jest najistotniejszy – często ważna jest droga do niego prowadząca.
Najmłodszym uczestnikom festiwalu proponujemy warsztaty i spotkania w sobotę, która tradycyjnie jest dniem rodzinnym na naszym festiwalu. Zapraszamy dzieci z opiekunami – gwarantujemy dobrą zabawę.
Nie zabraknie również konkursów. Tradycją jest już nasz konkurs na najlepszego prelegenta każdej edycji.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, a festiwalowe wydarzenia będą się odbywały w filiach: Mediateka, Biblioteka Turystyczna, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE.

Więcej informacji na: rownoleznikzero.pl/ i www.facebook.com/RownoleznikZero/
Serdecznie zapraszamy!