Przed nami kolejna, VIII już edycja Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero. Od początku istnienia festiwalu jego główną ideą jest propagowanie rożnych form podróżowania i dzielenie się doświadczeniami amatorów i zawodowych globtroterów z festiwalową publicznością. Podczas trzech dni festiwalu można wziąć udział w prelekcjach, koncertach, warsztatach, wystawach, pokazach i konkursach.
Kontynentem przewodnim VIII edycji festiwalu jest Azja. W dniach 4-6 kwietnia 2019 r. będzie można wysłuchać opowieści ponad 30 prelegentów. Formuła festiwalu i charakter warsztatów sprawiają, że w naszej imprezie mogą wziąć udział całe rodziny, dla których jest to świetna okazja by spędzić razem czas.

Serdecznie zapraszamy do współpracy w tworzeniu VIII edycji Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero. Jesteśmy otwarci na zgłaszane pomysły i formę współpracy. Jeśli Twoja firma chciałaby się włączyć w organizację Festiwalu zapraszamy do kontaktu. W zamian za okazaną pomoc, potrzebną przy organizacji Festiwalu umożliwiamy wszelkie działania reklamowe, wizerunkowe i marketingowe.

W celu nawiązania współpracy prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: ekubacka@biblioteka.wroc.pl
Zapraszamy do współpracy!