Szanowni Państwo,

VII Festiwal Podróżniczy im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero już za nami. Dzięki Państwu w dniach 05-07.04.2018 r. cztery filie Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu stały się miejscem spotkań podróżników. Kolejna edycja Festiwalu zakończyła się sukcesem, który razem wypracowaliśmy, zapewniając publiczności wiele pozytywnych emocji, wyjątkowych doznań oraz niezapomnianych momentów, które zawdzięczamy naszym prelegentom.

Dziękujemy naszej publiczności za wybranie Festiwalu spośród wielu innych atrakcji i odwiedzenie właśnie nas. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie za rok.

Dziękujemy gościom festiwalowym, którzy swoimi opowieściami przez trzy dni otwierali naszej publiczności wrota Afryki.

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom:
Miasto Wrocław, ZOO Wrocław, AkryKamera, Keen Polska, Poznaj Świat, dlaStudenta.pl, TuWroclaw.pl, Imprezy Podróżnicze, Pub Podróżnika Wędrówki, Burda Książki, AfrykaNowaka.pl, Księgarnia Podróżnika, MPK Wrocław, Kino Nowe Horyzonty, Dwie Siostry, Foliba, AfroTuba, Teatr Improwizacji Jesiotr.

Dziękujemy wolontariuszom, których wsparcie i zaangażowanie sprawiły, że Festiwal przebiegał sprawnie.

Dziękujemy wszystkim osobom, które przygotowywały ofertę rodzinną, edukatorom MultiCentrum (Dziecięce Biuro Podróży), IC Przejście, Filii nr 12 MBP, Gosi Kulik (materiały graficzne).

Bardzo dziękujemy za Państwa pomoc, zrozumienie, wsparcie i zaangażowanie, bez których Festiwal Równoleżnik Zero nie mógłby się odbyć. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że zainteresowali się Państwo naszą imprezą i pomogli ją na współtworzyć.

Zapraszamy do współpracy podczas kolejnej edycji Festiwalu, która odbędzie się w przyszłym roku. Już teraz zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by następny Festiwal był jeszcze bardziej atrakcyjny dla publiczności oraz wszystkich partnerów. Jesteśmy przekonani, że z Państwa pomocą uda się ten cel zrealizować.

Serdecznie dziękujemy!!!
Zespół Równoleżnika